Tere tulemast Uus-Peetrisse!

Uus-Peetri Kodu uusarendus asub hinnatud ja logistiliselt hästi läbimõeldud lahendustega Peetri alevikus. Koht on valitud Tallinna linna melust piisavalt kaugel, kuid samas mugavalt lähedal. Tallinna linna ühele olulisemale liiklussõlmele – Ülemiste ristmikule kulub autoga sõites nt 5 minutit. Uus-Peetri Kodu arenduse eestvedaja on Sinilille Kodu OÜ, Triple Net Capital OÜ tütarettevõte.

Peetri uusarendus pakub hea lahenduse perele, kes otsib mugavat ja kvaliteetset korterit Tallinna lähedal. Uus-Peetri arenduses ehitatakse kokku kuus kahe sissepääsuga kahekorruselist maja, igas 20 korterit. Majad on paigutatud kinnistule nn vabaplaneeringu põhimõttel, et kõikide elamute ümber jääks piisavalt õhuruumi ja päikesevalgust. Valikus on kahe- kuni neljatoalised korterid, millest 1. korruse omadel on terrass ja 2. korruse korteritel rõdud. Ehitustegevuse esimeses etapis valmis 2017. aasta lõpuks kaks maja – Sinilille tee 2/1 ja 2/2. Järgmised kaks maja – Sinilille tee 2/3 ja 2/4 valmivad 2018. aasta suveks. Uusarenduse kolmas etapp – Sinilille tee 2/5 ja 2/6 on valmimas 2018. aasta augustiks.

Uus-Peetri majade vahele rajatakse kinnistusisesed kergliiklusteed, kõrghaljastusega rohealad istumiskohtade ja laste mänguväljakuga. Majade ümber saab olema piisavalt kohti, et muretult ära parkida oma pere auto(d) – parkimisplatsid on projekteeritud elamute sissepääsude lähedale kahes suunas ümber kinnistu piiride ja Sinilille tee 2/1 ja 2/2 majade vahele.

Triple Net Capital OU - Uus-Peetri arendus