Uus-Peetri Kodu uued korterid Peetris jagunevad kuue kahekorruselise kahe sissepääsuga maja peale. Ühes kortermajas on 20 korterit. Ehitustegevuse esimeses etapis ehitatakse valmis majad Sinilille tee 2/1 ja 2/2. Majade fassaadid on muudetud mitmekülgsemaks liigendatud eenduste ja tagasiastetega. Fassaadi viimistlus kombineeritakse krohvi ja puiduga.

Lintvundamendile toetuvad täisbetoneeritud väikeplokkidest välisseinad. Maja kandvad siseseinad on väikeplokkidest, mittekandvad seinad metallkarkassil kahekordsest kipsplaadist. Katus ja vahelagi on raudbetoonõõnespaneelist, katusekatteks kasutatakse kahekihilist SBS-rullmaterjal. Majade aknad tulevad kolmekordse klaaspaketiga PVC-aknad ja rõduuksed.

Hoone kütmiseks kasutatakse maagaasi, igal kortermajal on oma autonoomne katlamaja. Ventilatsioon on lahendatud korteripõhise soojustagastusega.

Hoonete planeerimisel on arvestatud krundi ja korterite asetust ilmakaarte suhtes. Esimese korruse korteritel on terrassid, teise korruse korteritel rõdud.

Kortermaja arvestuslik energiaklass on C.

Arendaja: Sinilille Kodu OÜ / Triple Net Capital OÜ

Arhitekt: Paasik OÜ

Hooned ehitab: Mitt&Perlebach OÜ / Riser Ehitus OÜ

Valmimine:

I etapp (Sinilille tee 2/1 ja 2/2) valmis 2017.a. detsembri lõpus.

II etapp (Sinilille tee 2/3 ja 2/4)  valmis juunis 2018.a.

III etapp (Sinilille tee 2/5 ja 2/6) valmis augustis 2018.a.

 

view_03-05-copy