Uus-Peetri Kodu uusarendus Peetri alevikus on mugav, linnalähedane ja piisavalt privaatne keskkond. Uus-Peetri uued korterid asuvad rahulikus vähese liiklusega piirkonnas aadressil Sinilille tee 2 (endine Reti tee).

Uus-Peetri kvartali naabruses paikneb Spot of Tallinn meelelahutuskeskus. 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel on Järveküla kool ning kooli ujula ja spordikeskus. Aruheina lasteaeda ja Peetri Lasteaed-Põhikooli ning Peetri pordihoonesse jõuab 20 minutilise jalutuse või 4 minutilise autosõiduga. Tervisliku jalutuskäigu kaugusele jääb ka Peetri elanike kodupood Selver ning hubane söögikoht Peetri Tuulik. Peetri alevikust leiab laste päevahoiu teenuse, ilusalongi ning muud eluks vajalikku. Rae vallavalitsusel on käsil projekt Peetri perearstikeskuse avamiseks lähitulevikus.

Ülemiste liiklussõlmeni, Ülemiste kaubanduskeskusse ning lennujaama sõidab Uus-Peetri Kodust ca 5 minutit. Ühistranspordi kasutajatele on pealinna sõiduks olemas peatused Uus-Peetri Kodu vahetus läheduses (liinid nr 121, 244, 229A ja 214).

Vastvalminud Vana-Tartu mnt äärset kergliiklusteed pidi saab jalakäija ning jalgrattur liigelda ohutult pealinna ja harrastada tervisesporti. Peetri ümbruses ja Ülemiste järve ümbruses leidub rohealasid aktiivseks liikumiseks ning värskes õhus viibimiseks. Uus-Peetri Kodu enda majade ümbruses on piisavalt vaba ruumi, et päikesepaiste pääseks aknast sisse ning pere pisematel oleks õuealal ruumi tegutseda.

Uus-Peetri Kodu on hea keskkond perele, sobilik esmakordsele kodu ostjale. Tutvu lähemalt vabade korteritega ning küsi lisainfot.

Sinu uus kodu ja korter on Peetris – Uus-Peetris!

Triple Net Capital OU - Uus-Peetri arendus